Головна » OpenData/Відкриті дані

Відомий ринок в Ужгороді перетворюється на пустир (Фотодокази)

Світлини поширюють користувачі соцмереж

Відповідну публікацію на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Михайло Рущак.

“Сьогодні подивився, що діється на ринку Білочка. А хто знає, що на цьому місціі було колись? На жаль, практично ніхто. Так от, колись там був стадіон клубу UMTE, який був неодноразовим чемпіоном Підкарпатської Русі, а в 1933 році срібним призером чемпіонату Словаччини серед угорських команд. А будинок, магазин і фабрика його керівника Іштвана Бегуна знаходилися навпроти, де зараз багатоповерхівки і Вопак. Ще на тому місці, кажуть, вже в радянські часи був автовокзал. Зараз, коли будки знесли, можна легко помітити, що ця територія дійсно має розмір і форму футбольного поля. Якщо там побудують торгівельний центр, було б добре хоча б десь на стіні розмістити меморіальну дошку в пам’ять про славу закарпатського футболу, клубу UMTE і Бегуна”, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, “Ой на горі винобрання!” – у мережі презентували фільм про Закарпаття (ВІДЕО)

Читайте також: “Не здивуюся, якщо їх вже таємно привозять у Геную контрабандою із Закарпаття”: білі гриби продають по 1060 гривень за кіло (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...