Відомий поіменний графік складання іспиту для закарпатських прокурорів

09.10.2020 21:04 553 0
Відомий поіменний графік складання іспиту для закарпатських прокурорів

9 жовтня затверджено графік складання іспиту для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів. Іспити триватимуть два тижні.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.
Іспит у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих). Завантажити відповідний документ можна за посиланням: ГРАФІК. Згідно графіку, почнуться іспити 15 жовтня і триватимуть до 30 жовтня, крім вихідних. Кожного дня тестування проходитимуть три групи по 180 осіб у кожній. Для кожної групи передбачено 45 хвилин на реєстрацію, 15 хвилин на інструктаж. Саме тестування триватиме 1 год.40 хв.

Для того щоб успішно здати тестування, потрібно буде набрати не менше 93 балів

Адреса проведення тестування: м. Київ, вул. Межигірська, 82. Культурний центр «М82». Проведення атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) буде здійснюватися з додержанням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Читайте також: З 00 годин 00 хвилин 12 жовтня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування https://pershij.com.ua/pomarancheva-i-zhovta-zony-perevazhaiut-na-zakarpatti-z-12-zhovtnia-novyi-karantynnyi-podil/   Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...