Відомий перелік безкоштовних ліків для українців, які лікуються на стаціонарі

21.08.2018 07:45 59 0
Відомий перелік безкоштовних ліків для українців, які лікуються на стаціонарі
Про це  повідомили в Міністерстві охорони здоров'я (МОЗ) на сторінці в соцмережі Facebook напередодні, 20 серпня. Міністерство охорони здоров'я назвало перелік безкоштовних ліків для українців, які лікуються на стаціонарі. Зазначається, що цьогоріч всі лікарні, в першу чергу, повинні закуповувати лікарські засоби з Національного переліку. До переліку увійшли 427 ліків від поширених хвороб, що завдають найбільшої шкоди здоров'ю людей.
"В основі Національного переліку - актуальна версія Базового переліку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я. Для пацієнтів, які лікуються на стаціонарі, ліки з Національного переліку надаються безкоштовно на весь період лікування", - йдеться в повідомленні.
Список безкоштовних для пацієнтів ліків з Нацпереліку медустанова має розміщувати на інформаційних стендах, а обласні департаменти та управління - на своїх офіційних сайтах. Чи є призначені хворому ліки в Нацпереліку, можна перевірити також за допомогою мобільного додатку Ліки контроль. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, “До вас ніхто не вийде” – мати двох дітей зі сльозами благала Супрун дати їй шанс на життя (ВІДЕО) Читайте також: Курс валют 21 серпня: долар та євро трохи втратили на готівковому ринку

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...