Головна » Життя

Відомо, скільки коштів громади витратили на чиновників Мукачева у жовтні: зарплати, відпускні та матдопомоги (ВИПЛАТИ)

Відомі дані узагальненої інформації про заробітну плату та інші виплати працівникам і службовцям міськради в Мукачеві за жовтень 2019 року

Згідно з інформацією Мукачівської міськради, у жовтні на зарплатню для апарату виконкому, штатів ряду відділів і служб, секретаріату ради, муніципальної інспекції, ЦНАП-у, Управління освіти, молоді і спорту та трудові угоди витратили  2 мільйони 370 тисяч 124 гривні 45 копійок.

Вже традиційно, найвищу платню серед службовців апарату виконкому отримав секретар ради Іван Маняк – 39 тисяч 840 гривень.
Дещо менші зарплатні нарахування прийшлися на мера та його заступників.

Серед очільників сіл, що приєдналися до Мукачівської ОТГ найбільше отримала староста Магдалина Молнар – 24 тисячі 563 гривні, а найменше Юлій Матей – 5 тисяч  981гривню 25 копійок.

Крім того, в 293 тисячі 264гривні 92 копійки обійшлася праця співробітників Управління міського господарства.

Ще 670 тисяч 253 гривні 21копійку в жовтні витратили на оплату праці штату місцевого УПСЗН.
Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради минулого місяця обійшлося громаді міста в 169 тисяч 815 гривень 95 копійок.
Також, понад сто тисяч гривень витратили на зарплати працівників Відділу капітального будівництва та ще стільки ж на Управління комунальної власності та архітектури.

Водночас, слід зазначити, що чимала сума коштів пішла на виплати лікарняних, матеріальних допомог та відпускних.Детальніше про заробітні плати та інші виплати міських чиновників, а також посадовців та співробітників відділів, служб, секторів та управлінь та інші виплати – дивіться у наступній таблиці:


Підготувала Саша Клімова

Нагадуємо, “Завис”: ужгородців попереджають про несправний світлофор (ВІДЕО)

Читайте також: Два легковики не “поділили” дорогу: ранкова ДТП на Мукачівщині (ВІДЕО)

Будьте в курсі з ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в InstagramЗалишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...