Відомо, хто став новим заступником командувача Військово-Морських Сил України

01.07.2018 14:57 47 0
Відомо, хто став новим заступником командувача Військово-Морських Сил України

У неділю, 1 липня, міністр оборони Степан Полторак прибув до Одеси для участі у святкових заходах з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗСУ. Безпосередньо на Одеському морському вокзалі міністр видав 2 накази про кадрові зміни у штабі ВМС України. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Я вирішив призначити контр-адмірала Андрія Тарасова першим заступником командувача - начальником штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Саме він має організувати управління і забезпечення бойових дій підрозділів військових моряків, а також координацію зусиль щодо здобуття стандартів Північноатлантичного альянсу", – заявив глава Міноборони.
Також,  Степан Полтрак призначив заступником командувача ВМС ЗСУ з логістики полковника Ігоря Ступницького.
"Чому я роблю це саме сьогодні і тут? Щоб ви з першої хвилини після призначення цього офіцера бачили. Знали, з кого надалі питати за те, як вас годують, як одягають, як забезпечують житлом, за ваш соціальний пакет", – звернувся Полторак до військових моряків.
Міністр зазначив, що цим же наказом Ступницькому надано військове звання "капітан 1 рангу". Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Україні анонім погрожує вбити дітей-заручників – ціна життя $350 тисяч Читайте також: Пішов з життя відомий український депутат.
 
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...