Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

Відомі зарплати нардепів та міністрів: суми вражають

Зарплати депутатів за грудень шокували українців. Найбільші зарплані нарахування за грудень отримав міністр Павло Розенко.

Українцям показали зарплати працівників Кабінету Міністрів за грудень 2018 року. І українським пенсіонерам такі суми не снилися навіть за кілька років, передає znaj.ua.

Як повідомляється, лідером серед всіх став віце-прем’єр Павло Розенко. Він у грудні непосильною працею на благо країни заробив 174,3 тисячі гривень. У цю неймовірну суму включено також премію і матеріальну допомогу.

Другим у рейтингу став перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів, якому нарахували близько 134 тисяч гривень, при цьому понад 50% цієї суми є преміальні.

“Глава МВС Арсен Аваков в грудні отримав 107,1 тисячі гривень. Топ-поліцейському нарахували, зокрема, премії за листопад і грудень”, – пише видання.

Водночас повідомляється, що на задвірках рейтингу розташувалися Юрій Стець, який отримує тільки оклад та індексацію, а також керівник Кабміну Володимир Гройсман (37,5 тисяч гривень).

Також, у грудні 2018 року було нараховано зарплату заступнику голови Мінфіну Юрію Джигирю – близько 244 тисяч гривень. У цю суму увійшли премія, грошова допомога та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем.

А ось зарплати Уляни Супрун і Черниша за грудень 2018 року залишилися загадкою, адже представники не відповіли на запит.

Нагадуємо, День, що минув: дайджест головних подій Закарпаття, України та світу 02 лютого 2019 року

Читайте також: Прикордонники повідомили, чи є черги на виїзд в пунктах пропуску на Закарпатті

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...