Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Відомі імена переможців турніру з легкої атлетики, що відбувся у Мукачеві (ФОТО)
10.12.2019 21:05
375
0
З метою популяризації легкої атлетики 7 грудня на базі СОК ДЮСШ був проведений турнір з легкої атлетики, присвячений до Дня святого Миколая.
Юнаки та дівчата 2008, 2009, 2010 р.н. і молодші змагалися у стрибках у довжину, у бігу 30 метрів та зустрічній естафеті.
Вони отримали досвід виступу у турнірі та нові враження від боротьби з суперниками.
За результатами змагань переможці були нагороджені грамотами та медалями.
Вітаємо юних атлетів!
Біг 30 метрів (дівчата)
2008 рік народження: І місце – Яцола Веліміра (Ужгород), ІІ місце – Волошин Ніколетта (Мукачево), ІІІ місце – Вальчук Наталія (Львів).
2009 рік народження: І місце – Керецман Віра (Мукачево), ІІ місце – Іван Аліна (Ужгород), ІІІ місце – Яцканич Марія (Ужгород).
2010 рік народження і молодші: І місце – Бабанська Стелла (Мукачево), ІІ місце – Барзул Софія (Хуст), ІІІ місце – Колесник Яна (Ужгород).
Біг 30 метрів (юнаки)
2008 рік народження: І місце – Костиря Сергій (Мукачево), ІІ місце – Сірко Владислав (Ужгород), ІІІ місце – Мельниченко Олександр (Мукачево).
2009 рік народження: І місце – Людвіг Степан (Мукачево), ІІ місце – Кертис Дмитро (Мукачево), ІІІ місце – Голубка Станіслав (Ужгород).
2010 рік і молодші: І місце – Петрус Роман (Мукачево), ІІ місце – Букланов Дмитро (Мукачево), ІІІ місце – Петрус Максим (Мукачево).
Стрибки у довжину (дівчата)
2008 рік народження: І місце – Яцола Веліміра (Ужгород), ІІ місце – Вальчук Наталія (Львів), ІІІ місце – Балог Олександра (Мукачево).
2009 рік народження: І місце – Керецман Віра (Мукачево), ІІ місце – Іван Аліна (Ужгород), ІІІ місце – Юрас Вікторія (Мукачево).
2010 рік народження і молодші: І місце – Куруца Анастасія (Ужгород), ІІ місце – Колесник Яна (Ужгород), ІІІ місце – Бабанська Стелла (Мукачево).
Стрибки у довжину (юнаки)
2008 рік народження: І місце – Сірко Владислав (Ужгород), ІІ місце – Грабар Богдан (Мукачево), ІІІ місце – Костиря Сергій (Мукачево).
2009 рік народження: І місце – Людвіг Степан (Мукачево), ІІ місце – Глагола Юрій (Мукачево), ІІІ місце – Гінда Володимир (Львів).
2010 рік народження і молодші: І місце – Петрус Роман (Мукачево), ІІ місце – Букланов Дмитро (Мукачево), ІІІ місце – Петрус Максим (Мукачево).
Естафета (4 юнака та 4 дівчини):
2008 рік народження і молодші:
І місце – команда м.Ужгорода;
ІІ місце – команда м.Мукачева-1;
ІІІ місце – команда м.Мукачева-2.
Варто твідмітити величезну організаційну роботу суддівської колегії – тренерів-викладачів СОК ДЮСШ, а саме: Андреасову Л.В., Будкевича Г.Б., Губіна Є.В., Кузнецову Л.М., Панкулич І.В.,
Паулишинця О.О.
Нагадуємо, В Ясінях жінка перебігала дорогу та потрапила під колеса
Читайте також: Отруєння й смерть. Троє дітей отруїлися невідомою речовиною
Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0