Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Відомі імена мукачівських депутатів, які не підтримали розгляд скасування підняття тарифу на воду (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Депутатська більшість Мукачівської міськради не проголосувала навіть за внесення до порядку денного відповідного проекту рішення

Нагадаємо, що під час сесійного засідання 26 квітня, включити до порядку денного проект рішення «Про скасування рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №105 від 10.04.2018 року «Про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» запропонував депутат Олег Казибрід.
Під час сесії перед мукачіськими обранцями виступив і директора ММКП Мукачівводоканал Ігор Федорняк, який зауважив на обгрунтованості підняття тарифу.
У свою чергу депутат Казибрід наголосив на завищених цінах щодо закупівлі палива та хлору, які враховувались при відповідних розрахунках.

За результатами голосування, згідно протоколу засідання сесії, згаданий проект рішення не включили до порядку денного сесії. “За” – проголосували всього 14 депутатів, проти – 1, ще двоє – не голосували та 16 – утримались.

Слід також відзначити, що раніше повідомлялося про реальні тарифи та чіткі дії – все про проблемні питання стосовно “Мукачівводоканалу”.

Реклама
Реклама