Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Відома вартість новорічних ялинок на Закарпатті: від 45 до 110 гривень (ІНФОГРАФІКА)

Закарпатські лісівники повідомили вартість новорічних ялинок.

Як повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ, лісівники активно готуються до Новорічно-Різдвяних свят. Невід’ємним атрибутом кожної домівки у зимові свята, звичайно є ялинка. Саме тому закарпатськими лісівниками вже розпочато роботу щодо реалізації «новорічних красунь» для потреб місцевого населення.

Також лісівники інформують про план реалізації держлісгоспами новорчіних ялинок у 2018-2019 роках. Слід зауважити, цього року, згідно планових показників, лісівниками планується реалізувати 21020 тис. смереки та ялиці. Середня ціна коливатиметься від 45 до 110 грн., в залежності від лісгоспу. На відміну від попередніх років, цього року кампанію по забезпеченню новорічних красунь, беруть всі держлісгоспи краю, включаючи й Перечинський лісгосп.

Лідерами залишаються ДП «Воловецьке ЛГ», ДП «Міжгірське ЛГ», ДП «Ясінянське ЛМГ», ДП «Тячівське ЛГ», ДП «Верхньогірське ЛГ» та ДП «Брустурянське ЛМГ».

“Деревця для головного свята року вирощують на спеціальних плантаціях або зрізають під час розчищення просік, смуг відведення ліній електропередачі.  Детально ознайомитись з планом реалізації новорічних ялинок у 2018-2019 роках по Закарпатському ОУЛМГ можна в інфографіці, яка наведена нижче”, – йдеться  у повідомленні.

У Закарпатському ОУЛМГ наголошують, ліміти реалізації новорічних ялинок 2018-2019 роках ще не затверджені Закарпатською ОДА та Міністерством екології та природніх ресурсів України, а тому можуть бути зміненими.

Нагадуємо, До Міжнародного дня осіб з інвалідністю в Ужгороді обговорили актуальні проблеми (ФОТО)

Читайте також: Закарпатцю повідомлено про підозру в умисному вбивстві знайомого

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...