Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

Відкритий лист: закарпатські депутати проти рішення Івано-Франківського суду (ВІДЕО)

Суд заборонив ремонт найгіршої на Закарпатті дороги "Мукачево – Рогатин"

Про це стало відомо ще 29 березня. Таке рішення було прийнято за позовом ТзОВ «ПБС». Вся справа в тому , що ця траса знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг, тому формально обласна державна адміністрація не має до неї відношення. Але враховуючи катастрофічний стан покриття на ній порушила тему відкритого звернення на черговій сесії обласної ради.

Після оголошеного тендеру кабмін виділив додатковий ресурс для того аби привести трасу до європейських норм . Тобто мав бути замінений повний шар асфальту. Однак фірма яка програла у відкритих торгах , подала в суд Івано-Франківська із питанням щодо забезпеченням заборони підписання договору із переможцем .

Крім внесення змін до обласних програм , ряду депутатських звернень , затвердили і низку кадрових питань таких як : призначення директору аеропорту «Ужгород» та лялькового театру. В рамках подяки до правоохоронців які розкрили резонансне вбивство юнака у Мукачеві за забезпечили повне дотримання правопорядку під час виборів депутати вирішили підтримати структуру не словом а ділом.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...