Головна » Життя

«Відбірковий тур на чемпіонаті з футболу серед діток краю майже завершився», – головний ювенал поліції Закарпаття

Участь у змаганнях не є обов’язковою

На чемпіонаті з футболу серед діток на Закарпатті вже виступили команди з Мукачівського, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Берегівського та Перечинського районів. Переможці цих ігор вже готуються до фіналу, який відбудеться в квітні в Ужгороді. Решта команд ще поборються за право представляти свій район в обласному центрі.

Начальник ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Андрій Курта розповів про перебіг чемпіонату з футболу серед діток в області. Нагадаємо, ідея провести таке спортивне свято з’явилася після подібного змагання з футзалу серед дітей працівників поліції та Перечинської школи-інтернату в Ужгороді в лютому. Захід відбувався у рамках всеукраїнських змагань «Football for kids». Дітям настільки сподобалося живе спілкування, дух суперництва та прагнення до перемоги, що заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Ярослав Лебович виступив з ініцативою не зупинятися на одному такому турнірі та започаткувати нову спортивну традицію на Закарпатті. Працівники ювенальної превенції розповідають: якщо проект буде вдалий, то реалізовуватиметься і в майбутньому для тих діток, які виявлять таке бажання.

У березні проходить відбірковий тур в районах Закарпатської області, оскільки участь у змаганнях не є обов’язковою, то не всі куточки краю будуть на них представлені. Їх уже провели Мукачівський відділ поліції, Мукачівське районне відділення, Тячівський та Берегівський відділи, Іршавське, Свалявське, Дубівське, Перечинське відділення. Поліція висловлює вдячність ромській громаді Іршавщини, яка активно підтримала поліцейський проект. В цьому районі одразу кілька команд позмагалися за призові місця і їх «Чорноморець» вже потрапив у фінал.

«Ми завжди готові підтримати хороші проекти для діток нашого краю. Впевнені, що цікаве дозвілля – це те, що завжди йде їм на користь. Головними завданнями правоохоронців під час проведення чемпіонату є вкотре нагадати дітям, що спорт та живе спілкування дуже корисні для тіла і духу. Звичайно ж, користуємося нагодою та проводимо дітям роз’яснювальні бесіди, пояснюємо, що працівник поліції є другом дитини і вона зі своїми проблемами може завжди звертатися до нас. Просвітницька робота проводиться постійно у всіх навчальних закладах області, цього разу вибрали трошки інший формат», – розповів начальник ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Андрій Курта.

На відбірковий турнір обмежень із кількості команд немає. Всі учасники за участь отримують грамоти, кубки та солодкі подарунки. Команди-переможці у квітні зіргають в Ужгороді. На даний момент ювенальна поліція не розголошує інформацію про головний приз для дітей, тримає інтригу. Правоохоронці запевняють, що так дітям буде тільки цікавіше.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...