Від кашлюку померла одномісячна дитина: батьки відмовились від щеплення

26.12.2019 17:27 124 0
Від кашлюку померла одномісячна дитина: батьки відмовились від щеплення
Ця трагедія сталася на Рівнинщині. Хлопчика 2 тижні лікували у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології дитячої обласної лікарні, проте його не вдалося врятувати. Діагноз був лабораторно підтверджений. Кашлюк був ускладнений двобічною не госпітальною пневмонією. Хлопчик народився у багатодітній сім'ї та був шостою дитиною, проте, жодна дитина не мала рекомендованого щеплення через відмову батьків. Єдиним захистом від кашлюку є вакцинація. Відповідно до національного календаря щеплень, вакцинувати дітей для профілактики кашлюку необхідно у віці 2, 4, 6 і 18 місяців (чотири щеплення). Варто також проводити вакцинацію вагітним для додаткової профілактики захворювання серед новонароджених, які ще зовсім маленькі для проведення щеплення.
 Кашлюк – симптоми
Помірний жар, нежить, кашель, який, як правило, переходить у судомний кашель. У немовлят може спостерігатися апное (тимчасове припинення дихальних рухів).
Поширеними ускладненнями у нещеплених малюків є пневмонія, рідше виникають конвульсії й ураження головного мозку (енцефалопатія).
Симптоми, зазвичай, з'являються через 7-10 днів після інфікування. При їх появі одразу звертайтеся до лікаря, передає 24tv.ua  з посиланням на МОЗ. Нагадуємо,  На Закарпатті поліція виявила безпритульних дітей (ФОТО) Читайте також:  У Мукачеві зникла 16- річна дівчина
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
   

Теги: Смерть
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...