Головна » Життя

Від 110 до 500 тисяч: керівництво Мінкультури виписало собі шалені зарплати

Королівський подарунок зробило собі керівництво Мінкульту на Новий рік.

Міністр та його заступники задекларували сукупний розмір своєї грудневої заробітної плати на суму понад ДВА мільйони гривень!

112904. Володимир Бородянський. Міністр

“Журналіст, який не виконує професійно своїх обов’язків, – загроза для суспільства”

6 січня 2020 року пан Бородянський поінформував про суттєві зміни свого майнового стану – задекларував отримання 27 грудня заробітної плати у розмірі 112 904 грн. Це – один з найменших розмірів заробітної плати, задекларований керівниками Мінкульту.

405072. Анатолій Максимчук. Перший заступник Міністра

“…держава просить, щоб професійні журналісти дотримувались стандартів і доносили до суспільства потрібну інформацію”

Середньомісячний дохід на попередньому місці роботи – 164 000грн.( Джерело інформації – Декларація за 2018 рік кандидата на посаду Першого заступника Міністра, подана 24 вересня 2019 року). З 2004 року Анатолій Максимчук працював на телеканалі СТБ та у об’єднаному медіа-бізнесі – “Старлайт Медіа”.

Перший заступник Міністра культури, молоді та спорту був змушений двічі заповнювати форму про суттєві зміни майнового стану у грудні, адже обидва рази отримував зробітну плату у розмірі, вищому від 50 прожиткових мінімумів (закон зобов’язує публікувати таку форму змін, якщо одноразовий дохід складає понад 101 тисячу грн). 20 грудня пан Максимчук задекларував отримання у Міністерстві зарплати 16 грудня у розмірі 157 051грн. А 28 грудня чиновник заповнив нову форму про отримання 27 грудня другої частини зарплати – 248 021 грн. ЗАГАЛОМ – 405 072 гривень!

394 710. Ірина Подоляк. заступник Міністра

Заступниця міністра культури, молоді і спорту Ірина Подоляк вважає, що варто припинити фінансування національних творчих спілок з державного бюджету. Це має поширитися на спілки письменників, журналістів та інших митців

Середньомісячний дохід на попередньому місці роботи – 46 800грн.( Джерело інформації – Декларація за 2019 рік народного депутата перед звільненям, подана 29 серпня 2019 року). Ірина Подоляк була народним депутатом попереднього скликання. На позачергових парламентських виборах, ініційованих Володимиром Зеленським, втратила підтримку своїх виборців – здобула у Львові лише СЬОМЕ місце на окрузі, де у 2014 році мала підтримку у 41%!

Заступниця Міністра культури, молоді та спорту теж двічі заповнила форму про суттєві зміни майнового стану у грудні. 22 грудня пані Подоляк задекларувала отримання у Міністерстві зарплати 16 грудня у розмірі 154 232грн. А 5 січня 2020-го року чиновниця відзвітувала про отримання 27 грудня другої частини зарплати – 240 478 грн. ЗАГАЛОМ – 394 710 гривень!

154 233. Володимир Шумілін. заступник Міністра

«Усе в українському спорті має відповідати світовим стандартам. Тобто в нашому спорті не повинно бути слабких фігур. Усі фігури повинні бути сильними. Зокрема, і наше міністерство»

Середньомісячний дохід на попередньому місці роботи – 18 146грн.( Джерело інформації – Декларація за 2018 рік кандидата на посаду заступника Міністра, подана 19 вересня 2019 року). У 2018 році Володимир Шумілін отримував заробітну плату в ТОВ “Спортпроект” та ТОВ “АТМ”, загалом за рік – 217 760грн.

Заступник Міністра культури, молоді та спорту поки що задекларував лише отримання суттєвого розміру заробітної плати у Міністерстві у грудні один раз – 16 грудня – у розмірі 154 233грн.

Водночас, Володимир Шумілін, будучи заступником Міністра, 19 грудня двічі задекларував отримання у жовтні доходів від підприємницької діяльності на загальну суму 260 000грн.

366 068. Олексій Сівірін. заступник Міністра

На позачергових виборах до парламенту Олексій Свірін балотувався за списком партії Вакарчука “Голос”. Його 21-ше місце виявилося непрохідним

Середньомісячний дохід на попередньому місці роботи – 113 519грн.( Джерело інформації – Декларація за 2018 рік кандидата на посаду заступника Міністра, подана 19 вересня 2019 року). У 2018 році Олексій Свірін отримував заробітну плату в двох ТОВ : “Маккінзі і компанія Україна” та “Істван”, загалом за рік – 1 362 229грн.

Заступник Міністра культури, молоді та спорту двічі задекларував отримання суттєвого розміру заробітної плати у Міністерстві у грудні – 16 грудня – у розмірі 151 051грн. та 27 грудня – 215 017грн. ЗАГАЛОМ – 366 068грн.

139 303. Світлана Фоменко. заступник Міністра

Фоменко з 2016 року обіймала посаду першої заступниці голови Мінкульту. Наприкінці 2019-го року уряд Олексія Гончарука призначив Світлану Фоменко заступницею Міністра культури, молоді та спорту з питань євроінтеграції з 2 січня 2020 року

У 2019 році Світлана Фоменко працювала на посаді першого заступника Міністра культури України. Її річна зарплата склала 771 тисячу гривень, що у 92 рази більше від річної зарплати її чоловіка Дмитра – 8299грн, теж відображеної у річній Декларації чиновниці. Відповідно, середньомісячний дохід Світлани Фоменко у 2019 році склав 64 242грн.

Задекларована груднева заробітна плата заступниці міністра – 139 303грн. (виплачено 27 грудня).

497 709. Ростислав Карандєєв. державний секретар Міністерства культури

Уперше в Уряді пан Карандєєв почав працювати ще у 2008-му році – заступником Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту

Від 30.12.2016 року Ростислава Карандєєва було призначено державним секретарем Міністерства культури України. Відповідно до річної декларації за 2018 рік, середньомісячна заробітна плата посадовця складала 89 510грн.

У грудні 2019 року Ростислав Карандєєв отримав заробітну плату в Міністерстві культури теж двома великими траншами – 13 грудня у сумі 99 589грн та 30 грудня у сумі 398 120грн. ЗАГАЛОМ – 497 709грн.

… Артем Біденко. державний секретар Міністерства культури, молоді та спорту України

З лютого 2015 року розпочав роботу заступника Міністра інформаційної політики Юрія Стеця

Відповідно до річної Декларації за 2018 рік Артема Біденка, його середньомісячна заробітна плата склала 65 000грн.

У базі даних Декларацій відсутні форми суттєвих змін майнового стану держсекретаря Міністерства культури, молоді та спорту за грудень. Це може свідчити, що аванс та зарплата Артема Біденка не перевищують розмір, необхідний для декларування, тобто 101 тисячу грн… Або що декларація буде заповнена пізніше…

Загалом, Міністр Бородянський та його заступники у грудні задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень!

Джерело

Нагадуємо, У Мукачеві фура не втрималася на дорозі (ФОТО)

Читайте також: На околицях Ужгорода автобус злетів в кювет (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
Ганна
Гість
Ганна

зате працывники бібліотек.клубів отримують мінімалку,якщо ще вона є.По 11 розряду + вислуга получається мінімалка.Якщо це правда то це просто жахіття якесь.

Володимир Бородянський
Гість
Володимир Бородянський

Щоб вас покорчило, тварюки!!!!!

Тетяна
Гість
Тетяна

А чому б не поиметь народ…він же терплячий

Андрій
Гість
Андрій

Зробили це разом!!

Вадім
Гість
Вадім

хоть не смійтеся з людей !!!

магноліафан
Гість
магноліафан

мінкульт це установа для розпилу держкоштів закрити нахер!!!!

Микола
Гість
Микола

А що тут обговорювати Під законодавчим прикриттям тирять гроші з дежавної скарбнички. Поки що є надія,що Президент поставить крапку і встановить справедливі правила. Наприклад, загальна заробітня плата вищих чиновників та депутатів не може перевищувати 10 мінімальних зарплат,а пенсія нардепа, судді, міністра не може бути дільше 10 мінімальних песій.Коли нарід бідує,керівник не має права жирувати

Микола
Гість
Микола

Вони витягнули з бюджету мільйони на свої премії для того, щоб не займатися корупцією і не розкрадати бюджет. Чим більші грошей вони вкрадуть з бюджету собі на премії, тим менше вони будуть красти з бюджету просто так. Логічно?

Ірина
Гість
Ірина

Цікаво було би порівняти із зарплатами їх попередників на цих же посадах за каденції Петра Порошенка…

НАТАЛІЯ
Гість
НАТАЛІЯ

Мені дуже важко навіть усвідомити-що це твориться? Справжній жах! Чи буде колись кінець усього цього?

Галина
Гість
Галина

Твари без стыда и совести люди живут в нищете ,а им все мало . От всей души желаю им пусть эти деньги пойдут только им на лекарства . Я верующий человек , но не могу понять откуда у людей такая жадность и никакого милосердия и сострадания к людям.

Валентина
Гість
Валентина

А нічого не тріснуло у вас , панове, в той час коли культура замерзає в нетоплених клубах, а виконання обов’язків ніхто не зменшує (((((

вера
Гість
вера

А где можно почитать их отчёты о проделанной работе?

Андрій
Гість
Андрій

Піз…ц. я держпрацівник отримую 4 тис. А вони …….!!!!!!

Светлана
Гість
Светлана

А вы помните слова одного “умного депутата”: “Культура, как назойливая муха -её нужно забросить на антресоли ..и забыть”. Но забыли за работников культуры, которые работают в сельских, поселковых и городских учреждениях культуры – холодных, без необходимых условий, без должного оборудования и сценических костюмов. А “культурное министерство” работает не покладая рук, думает и создает нелепые формы отчетности, которые и сами-то наверное не понимают, как нужно заполнять. Высоким чинам не нужны проблемы их подчиненным. У них один ответ: “Уйдет один культработник- придет другой”, а мы успеем “нахапать”

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...