Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Ветерани вдячні керівництву міста Берегова

З кожним роком все менше і менше залишається сивоволосих ветеранів війни і праці, учасників бойових дій і солдатських вдів

Так сталося, становлення, зміцнення нашої ветеранської організації міста Берегова, відбувалося вже в часи Незалежної України. З сумом й болю констатую, що з кожним роком все менше і менше залишається сивоволосих ветеранів війни і праці, учасників бойових дій і солдатських вдів. Вік та хвороби роблять свою чорну справу. Тому, захист, допомога цієї категорії ветеранів, завжди були нашими першочерговими, пріоритетними  завданнями. В цьому ми завжди мали підтримку від керівництва міста на чолі з мером Золтаном Баб’яком. Ми, спільно з міською радою, проводили і проводимо роботу із соціального захисту ветеранів, поліпшення їх медичного (оздоровчого) та  побутового забезпечення, надання матеріальної та соціальної допомоги. Робиться все це завдяки програмам, які розробляються фахівцями міської ради, а потім затверджуються депутатським корпусом. Це, зокрема,  минулорічна програма  діяльності  Берегівської міської організації ветеранів України та цьогорічна – Програма «Турбота» (соціальний захист ветеранів війни та праці).

А, ми, ветерани, в свою чергу, активно беремо участь у громадському  суспільному житті  Берегова, є постійними учасниками громадських заходів з відзначення пам’ятних дат та подій. Не винятком стали і урочистості 9 травня з нагоди 73-річницею Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Того, пам’ятного дня, активісти ветеранського руху, заслужені фронтовики, гордість нашого міста, отримали  Грамоти-Подяки, а всі присутні почули щири, добрі слова привітання, де були й такі: «Всіх Вас поєднує мужність  та героїзм,  відвага та самопожертва – за мир! Велика Подяка Вам за стійкість, незламність, самовіддану любов  до Батьківщини. Ваш величний подвиг, воїнів-захисників, завжди житиме!» Саме, повага, турбота про нас, порозуміння, надихнуло мене особисто, через сайт «Перший кабельний», висловити Вам, шановні керівники Берегова, слова подяки і побажати міцного здоров’я, родинного затишку та бадьорості духу.

Окремо хочу висловити слова вдячності за реконструкцію меморіального парку на площі Героїв, де завжди проводяться урочисті та інші заходи. Він став не тільки родзинкою нашого туристичного міста, а і символічним місцем, як згадка про трагічні сторінки нашої історії. Це сакральне місце, для нас, ветеранів, де вшановують тих, хто не повернувся з кровавих війн.

Лідія Буєвич, голова Берегівської  міської організації ветеранів України

Валерій Разгулов

Реклама
Реклама