Верховна Рада ухвалила законопроект, який страхує життя та здоров’я медиків (ФОТО)

08.05.2020 14:27 35 0
Верховна Рада ухвалила законопроект, який страхує життя та здоров’я медиків (ФОТО)
Так, ухвалений проект передбачає:
- медик, який помер через інфікування коронавірусом, за своїм статусом прирівнюється до військовослужбовця, смерть якого настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, пов’язаних з несенням військової служби; - членам сім’ї такого працівника гарантуються ті ж самі права, що й членам родин загиблих військовослужбовців; - медики, які заразилися коронавірусом під час роботи і через це протягом року отримали групу інвалідності, будуть застраховані на суму не менш ніж 300 прожиткових мінімумів — залежно від ступеня втрати працездатності (зараз це 608 тисяч 100 гривень); - у разі смерті медичного працівника від коронавірусу, його сім’я отримає допомогу розміром 750 прожиткових мінімумів, що нині становить 1 мільйон 520 тисяч 250 гривень. Законопроект розроблений з метою підвищення рівня соціального захисту з боку держави медиків державних та комунальних закладів охорони здоров’я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб. За словами голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса, на Закарпатті - критична ситуація щодо захворювання на коронавірус серед медичних працівників. Із всіх інфікованих 25% - медики.
"Якщо б ми мали більший спалах захворювання, ніж є зараз - ми б зрозуміли, що не готові протистояти хворобі. Дуже багато маємо питань до департаменту охорони здоров'я. Потрібно дослухатися до порад фахівців і реагувати на ситуацію вчасно, щоб насамперед захистити наших медичних працівників. Наразі маємо позитивну динаміку, однак, не зважаючи на послаблення карантину, нам потрібно дотримуватися заходів безпеки" - зазначив Михайло Рівіс.
Читайте також: Сьогодні, 8 травня, відзначають День пам'яті та примирення. Рівно 75 років тому закінчилася Друга Світова війна в Європі
https://pershij.com.ua/u-khusti-provely-tseremoniiu-pokladannia-kvitiv-do-monumentu-slavy-u-tsentri-mista-foto/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...