Головна » Життя

Верховна Рада йде на поступки “євробляхарям”?

Максимальні розміри штрафів за перевищення строків транзиту або тимчасового ввезення пропонують знизити, але з кількома умовами

Верховна Рада ухвалила у першому читанні ще один закон щодо розмитнення автотранспорту. Щоправда, знову не всього, а лише «євроблях», – і тільки в частині зменшення штрафів за їхню експлуатацію з порушенням вимог Митного кодексу.

тже, що зміниться після прийняття в цілому (якщо це трапиться до кінця року) та офіційного опублікування закону на основі проєкту №2288:

Максимальні розміри штрафів за перевищення строків ввезення легкового автомобіля, тимчасово, до 31 грудня 2019 року, будуть такими:

  • Транзит – 8 500 грн.
  • Тимчасове ввезення – 17 000 грн.

Такі суми санкцій застосовуватимуться в тому числі за порушення, зафіксовані раніше, з 22 серпня 2019 року (включно). Всі інші випадки (які не потрапляють в діапазон 22.08.2019-31.12.2019) та види транспортних засобів (вантажні, автобуси, мото…) залишаються поза межами регулювання цього закону.

Додамо: якщо легковий автомобіль на іноземній реєстрації подається на митне оформлення, штрафні санкції застосовуватись не будуть, проте залишена норма про «добровільний внесок» розміром 8500 грн, який треба сплатити у разі наявності простроченого транзитного або тимчасового ввезення. Далі ж, з 1 січня 2020 року, повернуться «драконівські санкції» – штрафи до 170 000 грн та конфіскація «євробляхи».

Нагадуємо, Невідомі зі зброєю: з’явилась перші подробиці стрілянини в Закарпатті

Читайте також: Закарпатець похизувався світлинами з вбитим вовком (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...