Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » OpenData/Відкриті дані

Верховна Рада готує для «євробляхерів» неприємний сюрприз

Депутати розглянуть відстрочку штрафів для «євроблях» не раніше початку наступного місяця

Незважаючи на те, що політики намагаються відтермінувати штрафи для авто на єврономерах, правоохоронці готуються притягувати порушників до відповідальності.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на UBR.

З 22 серпня поліцейські почнуть штрафувати нерозмитнені авто, які вчасно не стали на облік української митниці. Незважаючи на те, що Президент України Володимир Зеленський анонсував законопроект, яким введення нових штрафів відстрочать до кінця року, прийняти його вчасно не встигнуть, адже народні депутати зберуться лише 29 серпня.

Це означає, що новоспечені депутати розглянуть відстрочку штрафів для «євроблях» до 1 вересня, але не раніше.

 


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...