Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Вчені розповіли, як група крові впливає на тривалість життя

Вчені розповіли, як група крові впливає на життя людини.

Фахівці заявили, що група крові – це один з показників того, наскільки довго людина буде жити. Про це написав портал Страна.юа. Проведені дослідження показали, що набори антитіл, еритроцитів і антигенів визначають шанси людини дожити до старості.

Вчені виявили, що перша група крові дає можливість людям бути куди менше шансів стати жертвою серйозних захворювань. Така кров має хороший захист від інфекцій. Саме тому люди з нею найчастіше доживають до глибокої старості. Але це НЕ означає, що їм зовсім не треба звертати увагу на роботу свого серця і судин.

Веди також вчені сказали, що носії другої групи крові схильні більшою мірою стресу і схильні до виникнення цукрового діабету. Також вони частіше за інших хворіють на звичайну застуду, що теж негативно позначається на загальному стані здоров’я.

Що стосується третьої групи крові, то в її носіїв підвищений ризик захворіти онкологічних недугами. Люди з четвертою групою легше піддаються різним інфекціям і страждають пороками серця.

Раніше повідомлялося, що жінки іноді відчувають таку проблему, як затримки місячних і важке протікання критичних днів і впадають в паніку. Ймовірно, що це занепокоєння невиправдано.

Давайте визначимося в поняттях. Що таке Нерегулярні Менструальний цикл?

Збої в циклі відбуваються, коли порушується його періодичність і тривалість. Нормальний Менструальний цикл у жінок триває 21-34 дня. Небезпечно, якщо місячних є більш 60-70 днів. Тривалість кровотечі повинна становити 3-7 днів. Такі збої – майже завжди ознака неблагополуччя.

Медики виділяють безліч причин нерегулярних місячних, але серед найнебезпечніших доброякісні та злоякісні пухлини і кісти яєчників, ендометріоз.

На Менструальний цикл можуть влият і медпрепарати. Серед таких числяться антидепресанти і гормональні контрацептиви. Останні при неправильному підборі завдають серйозної шкоди жіночої репродуктивної сфері. Затримку викликають також кошти від гастриту і виразки.

Нагадуємо, Закарпатка з шістьма дітьми жебракувала на Тернопільщині: правоохоронці запідозрили неладне

Читайте також: Мешканку Закарпаття банкомат “отоварив” несправжніми банкнотами

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar
Бача
Гість
Бача

сильне дослідження, правда учоним забули повідомити, ща взагалі на сьогоднішній день існує 4 відомих груп крові


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...