Вбиральні у закарпатських школах мають знаходитись у приміщенні

02.07.2020 17:10 181 0
Вбиральні у закарпатських школах мають знаходитись у приміщенні
Нагальна потреба закарпатських шкіл – вбиральні. У соцмережах та ЗМІ час від часу справляють резонанс вигляд вбиралень шкіл.
Деякі з них досі знаходяться на вулиці. У вирішенні цього питання планують поставити крапку вже до кінця цього року. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу в Закарпатській ОДА.
"Вбиральні під особливим контролем: всього маємо закінчити реконструкцію 102 внутрішніх вбиралень, на це передбачено 26,3 млн грн державної субвенції", – повідомила заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна.
Зі слів чиновниці, до 1 вересня повністю буде закрито питання в Ужгородському району. По усіх районах є пооб'єктна розбивка. "Ідеться про ті заклади, де відсутні внутрішні вбиральні", – уточнила Травіна. На питання, чи ще залишаються школи, де нема внутрішніх вбиралень, пані Травіна повідомила, що наразі це повна цифра, проблему має бути ліквідовано повністю, інформує ужгороднет.  Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...