Вартістю 1000 гривень, вагою 4 кілограми: від кого подарунки для першокласників?

30.08.2018 22:07 52 0
Вартістю 1000 гривень, вагою 4 кілограми: від кого подарунки для першокласників?
Кожен із них отримав подарунковий набір від ПАТ «Укрзалізниця» – шкільне приладдя, яке стане в пригоді під час навчального процесу. Читайте також: В Ужгороді автобус не розминувся з легковиком (фото) До складу подарункових наборів увійшли традиційні канцелярські товари, серед яких фарби, ручки, олівці, фломастери, альбом для малювання, кольоровий папір, пенал, щоденник та інші необхідні для навчального процесу речі. Цього року до набору ввійшла ігрова магнітна карта з пазлами в комплекті із зображенням регіональних філій Укрзалізниці. Пакунки оздоблені в стилі підприємства з написом «Першокласнику залізничника».
Ми сподіваємося, що це допоможе дітям відчути свою причетність до Укрзалізниці і в майбутньому вони захочуть обрати саме цю професію, — пояснює заступник директора з управління персоналом та соціальної політики – начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Безпалько. — Таким чином ми проводимо профорієнтацію вже в такому ранньому віці.
ПАТ «Укрзалізниця» вже другий рік поспіль готує подарункові набори для першокласників. Цього року один подарунок важить близько 4 кг, вартість кожного набору становить майже 1000 грн – це суттєво зменшить витрати батьків-залізничників на придбання шкільного приладдя, - пише "Магістраль" Нагадаємо: Врятувати білого красеня: незвичну операцію провели ужгородські “надзвичайники” (фото)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...