Вам посилка із Шанхаю: вантажоперевезення з Defy-logistics

18.03.2021 14:14 84 0
Вам посилка із Шанхаю: вантажоперевезення з Defy-logistics
Китай є світовим лідером з виробництва більшості видів промислової продукції. Бізнес-зв’язки з Піднебесною значною мірою спростила платформа Alibaba та ряд інших інтернет-майданчиків, які дозволяють швидко знайти виробників необхідного товару й укласти угоду. Підприємці, які починають співпрацювати з китайськими маркетплейсами, стикаються з безліччю пропозицій, між якими не завжди просто обрати. Переговори з партнерами та оплата замовлень відбуваються віртуально. Попри відгуки на сайтах і ранжування постачальників за статусом та кількістю повторних замовлень, вирішувати, з ким мати справу, на початках доводиться на свій страх і ризик. Після цього настає час перевести онлайн-закупівлі у офлайн-площину, оформивши необхідні документи на товар та самостійно знайшовши логістичного партнера, який доставить вантаж з Китаю цілим і неушкодженим. Деякі дрібні логістичні компанії спеціалізуються на окремих видах перевезень – морем, літаком чи автотранспортом, або доставляють лише визначені види вантажу. Універсальні фірми працюють з будь-якими видами вантажів та типами перевезень, і часто пропонують супровідні послуги, які виходять за межі простої доставки з пункту А у пункт Б. Компанія Defy-logistics https://defy-logistics.com.ua готова супроводжувати клієнтів на всіх етапах, починаючи від всесторонньої перевірки китайських постачальників і рекомендацій щодо найбільш вигідних партнерів та завершуючи митним оформленням вантажів і безпосередньо трансфером до місця призначення. Довіз можливий одним з трьох способів:
  • Авіадоставка (термін від 10 днів з моменту вильоту з Китаю)
  • Морська доставка (у тому числі збірних вантажів)
  • Залізнична доставка
Деякі дуже вигідні торгові онлайн-майданчики Китаю (ТаоБао, 1688.com) мають лише китайський інтерфейс і всіляко перекривають доступ користувачам з-поза меж Піднебесної. Для тих, хто бажає працювати на внутрішньокитайських платформах, Defy-logistics здатна виступити посередником, який розбереться у тому числі з труднощами перекладу – це надійніше, ніж довіритися алгоритмам перекладача Google. Попри величезну кількість онлайнових маркетплейсів, керівники підприємств часто надають перевагу живій комунікації, яка є незамінною для встановлення довірливих стосунків. Співробітники Defy-logistics, котрі добре розуміють специфіку ділових відносин з мешканцями КНР, допоможуть організувати бізнес-тур у Китай. Поїздка дозволить на власні очі побачити умови виробництва, відвідати галузеві виставки і ярмарки, самостійно обрати постачальників та безпосередньо з ними поспілкуватися. Комплексну доставку вантажів Defy-logistics забезпечує не лише з Китаю, але й з інших країн Азії, а також із Європи та Північної Америки. У арсеналі компанії:
  • Власні склади у Китаї, Німеччині, Польщі, Кореї та Україні
  • Стабільний тариф (від 6$ за 1 кг з Китаю)
  • Понад 10 років досвіду роботи
  • Офіси у Пекіні, Шанхаї, Гуанчжоу та Іву
Міжнародна співпраця стає доступною кожному. Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...