Вакцинуйся - виграй автомобіль: у Мукачеві серед щеплених проведуть акцію (умови)

30.09.2021 13:39 916 0
Вакцинуйся - виграй автомобіль: у Мукачеві серед щеплених проведуть акцію (умови)

Автомобіль Renault Duster, 15 телевізорів, 15 електросамокатів і 15 велосипедів зможуть отримати учасники акції «Вакцинуйся. Збережи життя» у Мукачеві.

Участь можуть взяти мешканці Мукачівської ТГ, які досягли 18 років, пройшли повний курс щеплень проти коронавірусу, мають про це сертифікат і задекларовані до сімейних лікарів, що здійснюють свою діяльність на території громади. Мукачівська міська рада ухвалила Програму сприяння запобігання та ефективній протидії гострій респіраторній хворобі COVID-19. Щоб простимулювати жителів громади зробити щеплення, на акцію «Вакцинуйся. Збережи життя» виділять 1,2 млн гривень. 

Як повідомив Мукачівський міський голова Андрій Балога, акція розпочнеться з 1 жовтня і триватиме до кінця року. Ті, хто вакцинувався першою дозою у вересні, а другу отримає в жовтні, так само зможе брати участь у програмі. Призи будуть розігруватися щомісяця, а головний приз – автомобіль – розіграють на останньому розіграші у кінці року. 

Розіграшів проведуть два: перший відбудеться 19 листопада, другий – 15 грудня 2021 року.

Реєструвати учасників почнуть 1 жовтня. Крайні терміни реєстрації такі:

  • На перший розіграш – 10 листопада
  • На другий розіграш – 10 грудня

Для участі потрібно звернутися із письмовою заявою до ЦНАПу, принісши дані паспорта або ID-картки, ідентифікаційний номер та копію сертифікату про проходження вакцинації.

Учасники, які візьмуть участь в першому розіграші, однак нічого не виграють, автоматично перейдуть до участі у другому етапі. Учасники, які переможуть, у наступних етапах участі не прийматимуть. Переможців визначать за допомогою електронного сервісу вибору випадкових чисел.

Розіграші призів та перебіг акції «Вакцинуйся. Збережи життя» проводитимуться із залученням ЗМІ та онлайн-трансляцією.

Цікаво, що, крім Мукачева, аналогічну акцію оголосили ще на початку вересня у Вінниці.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...