Вакцинованим українцям дозволили в'їзд в Італію: карантин не потрібен

31.08.2021 10:53 1107 0
Вакцинованим українцям дозволили в'їзд в Італію: карантин не потрібен

З 31 серпня громадяни України, які пройшли повний курс щеплень однією з вакцин, схвалених Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen) за наявності сертифіката про вакцинацію та негативного тесту на коронавірус можуть в'їжджати на територію Італії без самоїзоляції.

Відповідні норми для країн категорії D, до яких належить Україна, визначені наказом міністра охорони здоров'я Італії від 28 серпня 2021 року.

Відтепер для в'їзду необхідно надавати:

  • Сертифікат про вакцинацію, виданий компетентним органом охорони здоров’я, або EU Green Pass (аналогічний документ європейського зразка)
  • Негативний молекулярний або антигенний тест на коронавірус, зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття
  • Заповнити форму санітарного контролю онлайн або роздруковану офлайн (лише для осіб, які не мають електронних приладів)

Подорожуючі, які не пред'являть сертифікати про вакцинацію, як і раніше, повинні будуть проходити 5-денну самоізоляцію і здавати ПЛР або експрес-тест наприкінці цього періоду.

Перераховані умови залишатимуться чинними до 25 жовтня 2021 року.

Варто зазначити, що точної інформації про визнання Італією безпосередньо українських сертифікатів про вакцинацію немає, однак вищевказані зміни вже внесені до результатів, які отримують українці в офіційному опитувальнику для визначення умов в’їзду в Італію.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...