Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Ужгороді волонтери взялися за створення притулку для тварин: потрібна допомога (ФОТО)

Проблема бродячих тварин дедалі більше турбує людей

Волонтери з ужгородської ГО «911 Animal Rescue_Uzhhorod» розпочали втілювати проект по створенню пункту перетримки, стерилізації та прилаштуванню безпритульних тварин. Щоб його повністю реалізувати вони звернулись через соцмережі до містян за підтримкою:

“Друзі, ми довго шукали і нарешті знайшли приміщення для наших хвостів! Звичайно, це чудова новина, але приміщення потребує капітального ремонту і великих вкладень. Звісно, без Вас нам не впоратись. Крім щомісячної орендної плати – нам потрібно повністю облаштувати кімнати для наших хвостів на зиму терміново, так як з попереднього місця нас попросили піти. Потрібно буквально все: і вікна, і двері, і електрика, і вода. Але в першу чергу збираємось облаштувати принаймні 2 перші кімнати. Приміщення достатньо велике для подальшого розвитку і розширення – тому будемо раді будь якій Вашій допомозі. В першу чергу як фізичній, так будматеріалами і фінансовій. Наразі будемо замовляти двері і оплачувати перший місяць оренди (фото договору додамо в процесі).”

Будь ласка, допоможіть нам втілити наші ідеї та реалізувати масштабний проект по облаштуванню пункту перетримок, стерилізації та адаптації безпритульних – звертаються з проханням волонтери.

Збір на приміщення відкриваємо на карту – 5168 7427 0296 4184 Чепіга Р.”


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...