Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Ужгороді пройшла науково-практична конференція терапевті та кардіологів (ФОТО+ВІДЕО)

Лікувати підвищений тиск по-європейськи.

Сучасним аспектам діагностики та лікування серцево-судинних захворювань була присвячена науково-практична конференція в Ужгороді «Міждисциплінарний підхід у діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань згідно використання рекомендацій та протоколів Європейського рівня» . Десятки медиків з усієї області: кардіологи, терапевти, лікарі швидкої допомоги, сімейні лікарі та інтерни зібрались не тільки послухати лекції  авторитетних фахівців медичної галузі країни, але й обговорити складні клінічні випадки.

Під час конференції особлива увага – новійстратегіїлікуванняартеріальноїгіпертензії. Зокрема йшлося  про стандарти лікування хворих при першій ступені гіпертонічної хвороби та про вибір препаратів з яких потрібно починати лікування. Окремо Василь Нетяженко  – член-кореспондент НАМН України, професор, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О.Богомольця- зупинився і на питаннях реалізації  Урядової програми «Доступні ліки», де найбільшу частку медикаментів вартість яких відшкодовує держава, складають саме ліки від гіпертонічної хвороби. Також професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О.Богомольця (м. Київ) Тетяна Мальчевська розповіла про застосування інфузійної терапії в практиці лікаря-інтерніста та акцентувала увагу колег-медиків на сучасних стратегіях лікування гострих ускладнень серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань.

Традиційно президент обласного товариства терапевтів Микола Рішко від імені медичної спільноти привітав ювілярів та іменників, а також виконав приємну місію – вручив почесні відзнаки –   медаль Закарпатського обласного товариства терапевтів професору Василю Нетяженко таголовному лікарюДубівської лікарні,що Тячівщині, Миколі Бігунцю.

Нагадаємо, Керівництво Закарпатської поліції привітало зі святом колег-патрульних

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...