Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Ужгороді понад 30 підприємств пропонують більше 600 вакансій (ФОТО)

Ярмарок вакансій відбувся сьогодні в Ужгородському міському центрі зайнятості

Понад 30 підприємств представили більше 600 вакансій, інформували про вільні робочі місця та посади тощо. Презентували також роботу кар’єрних радників, надавали юридичні та консультаційні послуги, відбулися «парад професій», семінар “Трудова адаптація працівників, зокрема осіб з інвалідністю, шляхом стажування”.

Ті, хто шукає роботу, могли напряму поспілкуватися з роботодавцями, ознайомитися з потребами сучасного ринку праці, скористатися можливістю знайти гідну роботу.

Підбили й результати діяльності Ужгородського міського центру зайнятості за 9 місяців цього року: працевлаштовані 1810 осіб, з яких до набуття статусу безробітного – 1421 особа (це на понад 9,6% більше, ніж торік). Кількість зареєстрованих безробітних на 1 жовтня – 393 особи. Із центром зайнятості співпрацюють понад 2,5 тис. роботодавців. У базі УМЦЗ зараз 634 актуальні вакансії із середнім розміром зарплати 6544 грн – це на понад 800 грн більше, ніж торік.

Нагадуємо, Трагічна смерть: При падінні з мосту загинула дівчинка (ФОТО)

Читайте також:  50 відтінків сірого по-Ужгородськи (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar
URU
Гість
URU

6000Грн.- тільки на унітаз уходить а ще комуналка біля 2000 та ліпше за кордон по мінімалки за 500 евро нехай холуі самі роблять ане лим на ренжроверах розїжають


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...