Головна » Життя

В Ужгороді підніметься вартість вивезення сміття

Сьогодні виконком Ужгородської міської ради затвердив нові тарифи на вивезення та захоронення твердих побутових відходів в м. Ужгород.

Нарахування згідно затвердженого документу здійснюватиметься з 01.12.2018 року.

Споживачі розраховуватимуться безпосередньо з ТОВ “АВЕ Ужгород” .

«Згідно висновку Антимонопольного комітету, ТОВ «AVE» в м. Ужгород при наданні на затвердження проекту тарифу дотримано всіх норм та вимог щодо порядку подачі для затвердження виконкомом Ужгородської міськради нових тарифів та їх оприлюднення”, – каже керівник підприємства Наталия Якубик.

Також керівник зазначила, що товариство надає послуги з 2013 року. Востаннє ціни було переглянуто більше року тому. Тепер причиною підвищення тарифів стало суттєве збільшення витрат, які є основними складовими собівартості послуг.

За цей час зросла вартість паливо – енергетичних ресурсів зросла (на 126,56 %: в діючих тарифах пальне (дизель) закладено за ціною 24,50 грн. за 1 літр, в новому тарифі враховано – 31,00 грн., Тоді як станом на сьогодні його вартість зросла до 33,49грн.), ціни на електроенергію ( з 2,03 грн./кВт*год. до 2,39 грн./кВт*год. (без урахування ПДВ), збільшився розмір мінімальної заробітної плати ( на 116,34%: із 3200,00 до 3723,00 грн.,а також зросла кількість нічних змін, адже наші працівники забирають сміття із найбільш проблемних майданчиків по другому колу – це додатково задіяні водії і вантажники, яким оплата нічних змін здійснюється згідно трудового законодавства), – повідомляють на сторінці «AVE» в м. Ужгород.

“Також хочемо наголосити, що в даному тарифі закладено мінімальну норму накопичення сміття, яка далеко не завжди відповідає реаліям. 
Відповідаючи на закиди, що підвищення спричинено великою кількістю боржників, хочу повідомити, що борг абонентів перед нашим підприємством станом на 01.10.2018 року становив 3 575 855 гривень. Попри це, цьогоріч біля 5 млн. грн. інвестовано в автомобіль-сміттєвіз, контейнери тощо. Наступного року ми плануємо інвестувати близько 7 млн. грн., що дозволить нам підвищити якість послуг. Ми просимо ужгородців погасити заборгованість, втім відповідні позови до суду нами теж будуть подані», – зазначає Наталия Якубик.

Нагадаємо, До уваги мешканців міста Виноградів: припинення водопостачання

Читайте також: Поліція Ужгородщини розшукує безвісно зниклу неповнолітню


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...