В Ужгороді на міжнародній "петанк-сакурі" змагаються понад півтори сотні гравців з Європи, Азії, США та Африки (ФОТО)

06.05.2018 12:32 32 0
В Ужгороді на міжнародній "петанк-сакурі" змагаються понад півтори сотні гравців з Європи, Азії, США та Африки (ФОТО)
Спортивна подія стартувала в ужгородському парку Підзамковий у п’ятницю, 4 травня.
За інформацією організаторів участь в змаганнях беруть понад 170 спортсменів з різних куточків світу та, звичайно, України. Зокрема, на майданчиках цьогорічного турніру в Ужгороді змагаються петанкісти з  Данії, Литви, Латвії, Білорусі, Росії, Монголії, Марокко, Угорщини, Австрії, Польщі, Словаччини, Чехії, Румунії, Швейцарії, Франції, Нідерландів, США, Болгарії, Австралії , Швеції. Також участь у змаганнях беруть численні спортсмени з міст України: Ужгород, Мукачево, Хуст, Червоне, Івано-Франківськ, Копачинці, Львів, Харків, Черкаси, Ніжин, Тернопіль, Харків, Київ та ін.
В перший день турніру, 4 травня, грали у форматі тет-а-тет (один на один). Більше ста спортменів змагалися спочатку в групах по чотири, далі – на виліт. Кубок першості виборов спортсмен Київського петанк-клубу Дмитро Бугай. Другий турнірний день - змагання дуплетів (команди по двоє гравців). Перемогу в турнірі (в групі А) здобув дуплет у складі ветеранської Збірної України: Ігорь Заславський (Ужгород) та Маріо Пресутті (Київ).
Сьогодні, в заключний день "Сакури 2018", спортсмени змагаються у форматі триплетів (команди по троє гравців). Наразі змагання тривають на майданчиках у парку Підзамковий.
Олександра Клімова (фото О. Шевченко)
Джерело: Перший кабельний
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...