Головна » Життя

В Ужгороді ремонтують трансформаторну підстанцію на вулиці Можайського

За інформацією міськради

За інформацією міськради сьогодні у місті перекладають бруківку, ліквідовують стихійні сміттєзвалища та облаштовують альпійські гірки. Також продовжуються поточні та капітальні ремонти вулиць.

Працівники підприємства «Закарпателектробуд» сьогодні в Ужгороді ремонтують трансформаторну підстанцію на вулиці Можайського, відновлюють лінію вуличного освітлення на внутріквартальних територіях вулиць 8 Березня, Можайського,32-34, Генерала Свободи, 5,7,9.

У мікрорайоні Доманинці на вулицях Долгоша, Стародоманинській, Вокзальній монтують нову лінію, встановлюють світильники. Крім того, працівники міняють лампи на вулицях Кавказькій, Шевченка, Собранецькій,77-79.

На вулиці Баб’яка (навпроти заправки) працівники «Ужагроміксу» облаштовують дві альпійські гірки. На Митній та прилеглих вулицях обрізають гілки дерев над дорожніми знаками.

КШЕП косить зелені зони на вулиці Собранецькій, «АВЕ-Ужгород» – на площах Б. Хмельницького, Дружби Народів, вулиці Митній. На вулицях Гагаріна, Легоцького працівники комунального підприємства КШЕП прочищають вуличну зливову каналізацію, а на Оноківській продовжують поточний ремонт проїжджої частини. Стихійні сміттєзвалища «АВЕ-Ужгород» ліквідовує за адресами: О. Попадинця (Плеханова), Грушевського, Заньковецької,5,9,7,15,38.

Перекладають бруківку на вулиці Довженка (поточний ремонт) працівники «БК Антрол». Це ж підприємство займається капітальним ремонтом внутрішньоквартальних каналізаційних мереж на вулицях М.Вовчка, 14, Легоцького 3-13.

КБК проводить підготовчі роботи до реконструкції перехрестя Перемоги-Легоцького, продовжує капремонт Замкових Сходів, тротуарів на вулиці Будителів.

На вулиці Перемоги (від вул. Легоцького до с. Сторожниця) працівники «Олександрія Кепітал» проводять підготовчі роботи до капремонту.
Триває капітальний ремонт тротуарів на площі Поштовій (викладають бруківку).

Покрівлі житлових будинків ремонтують на вулиці Благоєва, 10, проспекті Свободи, 32.