В Ужгороді почалося третє пленарне засідання III сесії Закарпатської облради VIII скликання (пряма трансляція, порядок денний)

23.09.2021 11:17 458 0
В Ужгороді почалося третє пленарне засідання III сесії Закарпатської облради VIII скликання (пряма трансляція, порядок денний)

Близько 11 години 23 вересня розпочалося засідання Закарпатської обласної ради. На розгляд депутатського корпусу винесені 29 питань за пропозиціями облради, постійних комісій та облдержадміністрації. 

У зв’язку з переходом Закарпаття у «жовту зону» обласні обранці вирішуватимуть деякі питання, пов’язані з боротьбою із COVID-19, зокрема про розподіл та передачу кисневих концентраторів. Закарпатські депутати підготували ряд звернень до вищих органів влади, в тому числі щодо фінансування спеціалізованої медичної допомоги, фінансування закладів охорони здоров’я первинного та третинного рівнів, перерахунку вартості надання медичних послуг та розробки пакетів реабілітації постковідних хворих, а також створення у Закарпатті Регіонального центру оцінювання якості освіти, виділення окремої субвенції з державного бюджету на придбання комунальної техніки для гірських територій і недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги.

Облрада планує затвердити обласні програми на 2021-2025 роки з профілактики йододефіциту серед населення Закарпатської області та боротьби з карантинними рослинами і внести зміни до програми підтримки національних меншин. Окрім того, збираються знову змінити обласний бюджет на 2021 рік.

На засіданні присутні 55 з 64 депутатів.

 

 

 

 

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...