В Ужгороді 50 невакцинованих працівників освіти відсторонили від роботи

08.11.2021 15:22 1021 0
В Ужгороді 50 невакцинованих працівників освіти відсторонили від роботи

Пів сотні працівників освітньої сфери в обласному центрі відсторонили від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19. Серед відсторонених є вчителі шкіл і вихователі дитсадків, а також техпрацівники закладів освіти.

Як проінформувала начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова, наразі від роботи відсторонено 50 освітян, які не були вакциновані від коронавірусу, що є обов’язковим для працівників освітньої сфери. Вона підкреслила, що відсторонені співробітники зможуть повернутися на роботу відразу, як буде усунена причина відсторонення.

«Ми будемо діяти в межах документів і роз’яснень МОЗ і Міносвіти, наразі від роботи відстороняються працівники, які не надали документів, що підтверджують вакцинацію від Covid-19 або свідчать про протипоказання до щеплень. Як тільки працівники зможуть усунути причини відсторонення, тобто пред’явити документ, що засвідчує наявність протипоказань, або підтверджує отримання першої дози вакцини від коронавірусу, вони будуть поновлені на роботі», – розповіла Мухомедьянова.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...