В Україні почали формувати "пакунки малюка": які товари туди входять та чи вистачить бебі-боксів всім

28.09.2021 04:30 214 0
В Україні почали формувати "пакунки малюка": які товари туди входять та чи вистачить бебі-боксів всім

Собівартість такого пакунку, якщо збирати його самостійно, становитиме понад 9 тис. грн.

"Пакунок малюка" повертається. Міністерство соцполітики провело необхідні закупівлі і коробки з найнеобхіднішим для новонароджених уже знову формуються. Цього тижня - обіцяють у компанії-виробника - пакунки малюка поїдуть до пологових. Що цього разу поклали до "бебі-боксів" перевіряла наша кореспондентка і шукала відповідь чи усім їх вистачить. 

Про це 27 вересня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

 Конвеєрною стрічкою їдуть коробки. Це пакують "пакунки малюка". У коробку, що можна використовувати як ліжко, на дно кладуть матрас та ковдру. Вправним жестом засовують дугу від розвивального килимка, сам килимок і пелюшки. А ще одяг нейтрального кольору та різного розміру, комбінезон, підгузки, креми і термометри - для тіла і для води. 

Правильно вкомплектований пакунок має важити трішки більш як 15 кілограмів. Увесь уміст прописаний в акті, який породілля має перевірити при отриманні. Якщо чогось бракує, то представник лікарні нам повідомляє і ми зв'язуємося з мамою. 

Представник компанії виробника демонструє вміст пакунка і додає, що в коробках, які нині пакують, уже не буде літератури для новоспечених батьків. Проте все, що в боксі, лишень від українських виробників, які під програму навчилися навіть робити розвивальні килимки. 

"Раніше везли з Китаю. Собівартість такого пакунку, якщо збирати його самостійно, понад 9 тис. грн", - каже співзасновник компанії виробника пакунків малюка Дмитро Довгалюк. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...