В Укравтодорі заявили, що вже виконали 91% від річного обсягу ремонту закарпатських доріг

17.07.2018 08:45 22 0
В Укравтодорі заявили, що вже виконали 91% від річного обсягу ремонту закарпатських доріг
Так, у Запорізькій та Закарпатській областях – роботи виконано в обсязі 91%, у Кіровоградській – 90%. Про це повідомив "Укравтодор" на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук. За результатами перших трьох з половиною місяців будівельного сезону (квітень-перша частина липня) відповідно до затверджених бюджетних програм та митних коштів, виконання робіт по проектах будівництва, реконструкції та ремонтів загалом по Україні становить 46%. Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України:
«Я розумію, що в різних областях країни на рік передбачено різне фінансування, а відповідно, заплановано різний обсяг робіт. Але такий результат є дуже показовим з погляду того, як керівники обласних служб змогли консолідувати свої зусилля та організувати процес проведення ремонтно-будівельних робіт. На більшості цих об’єктів я був особисто. Можу із упевненістю говорити про те, що побудовані та відремонтовані дороги в цих областях є дорогами справжньої європейської якості».
Нагадаємо, за рахунок усіх джерел (основна та додаткові бюджетні програми, митні кошти) на цей рік на будівництво та ремонт доріг державного значення передбачається фінансування в обсязі 21,8 млрд гривень. Відповідно до зазначеного обсягу фінансування заплановано виконати роботи на 471 об’єкті. На 16.07 проектна документація розроблена на 332 об’єкта. Укладено договорів на 300 об’єктів. Розпочато роботи на 216 об’єктах.
"Порівнюючи темпи виконання ремонтів цього року, зокрема, із аналогічним періодом минулого року, фіксуємо суттєве збільшення обсягів робіт. Так, на звітну дату 2017 року на цей час було виконано лише 21 % обсягів робіт, незважаючи на те, що будівельний сезон цього розпочався на місяць пізніше через несприятливі погодні умови", - йдеться у повідомленні.
Водночас зазначається, що раніше керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак звернувся до керівників Служб в областях і поставив на контроль питання розумного, економного використання коштів платників податків в частині своєчасного використання коштів, виділених на будівництво та ремонт доріг та недопущення затягування ремонтно-будівельних робіт. У межах реформи децентралізації, яка стартувала цього року, усі області вперше отримали з Дорожнього фонду захищену статтю доходів на будівництво та ремонт доріг місцевого значення на загальну суму 11,5 млрд гривень.
"Окрім вказаного, кожна область має можливість здійснювати розвиток дорожньої інфраструктури за рахунок коштів митного експерименту. За рахунок коштів митного експерименту передбачено фінансування 258 об’єктів", - повідомили в Укравтодорі.
На 16.07.2018 обсяг фінансування за митним експериментом становить 4,з млрд грн. Наразі розроблено проекту документацію на 183 об’єктів, укладено договорів на виконання робіт по 150 об’єктах, ремонтні роботи розпочато на 88 об’єктах. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, «Ремонт доріг на Закарпатті відбуватиметься незалежно від провокацій, а в багатьох випадках і всупереч їм» – Москаль. Читайте також: У міжнародному резерваті “Східні Карпати” мають намір відкрити новий КПП зі Словаччиною (ВІДЕО)

Теги: Ремонт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...