В Україні змінять правила виходу в декретну відпустку?

03.01.2020 10:50 96 1
В Україні змінять правила виходу в декретну відпустку?
Так звана "трансферна відпустка" дозволить матерям періодично працювати за спеціальністю, щоб не втрачати професійних навичок. Законопроєкт про це зараз готує парламент, повідомила голова комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова агентству "Інтерфакс-Україна". "Ми готуємо свою позицію по відпустках. Там є два блоки: декретну відпустку, яку ми хочемо зробити трансферною, щоб мама, тато і найближчі бабусі, дідусі здобували загальне право нею розпоряджатися і, відповідно, змінювати один одного", – розповіла Третьякова. За її словами, це необхідно у тих випадках, якщо матері хочуть зберегти професійні навички. "Це потрібно, щоб жінка не випадала з професії на три роки і могла мати можливість побути вдома півроку, потім вийти попрацювати і знову піти в декретну відпустку", – зазначила депутат.
"Три роки – це дуже великий термін, тому дати можливість сім'ї міняти того, хто доглядає за дитиною або дати можливість родині побути разом, коли народилась дитина – це те, чого хочеться досягти", – додала Третьякова.
Нагадуємо, В Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО-2020: ціна та дати іспитів Читайте також: Черепно-мозкова травма, струс головного мозку та забійна рана чола: на Мукачівщині грабіжники напали на поліцейських
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Люда

5 січ. 2020 р., 00:38
От для чого це робиться? Зберегти професійні навички? Перепрошую, але талант не проп'єш, хто знає свою роботу той і після 10 і 20 років вийде і буде працювати. Що таке трансферна відпустка? Бабусі, дідусі будуть змінювати вас... А нічого що пенсійний вік будуть збільшувати? Може в них своя каторжна робота є. До чого ми котимося????? Народжуємо в 50 років, на пенсію виходимо в 80 років, а помираємо в 65. Хто ці закони видумує? ВАГІТНІТИ СТАЄ СТРАШНО! ШАНОВНІ, НА ЖАЛЬ НЕ ВСІ ЖІНКИ ДЕПУТАТКИ ТОМУ ПРИПИНІТЬ ПИСАТИ ЗАКОНИ ПІД СЕБЕ!!!
Loading...