Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Україні збираються ввести воєнний стан

Відповідне рішення Президента України повинна схвалити Верховна Рада України.

Рада національної безпеки і оборони України одноголосно підтримала пропозицію Президенту України ввести воєнний стан строком на 60 діб. Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов після засідання Ради, на якому розглядалося питання про оголошення правового режиму воєнного стану, – повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

За словами Секретаря РНБО України, дії Російської Федерації проти кораблів українських ВМС «є збройною агресією проти України, яка підпадає під пункти c, d статті третьої Резолюції 3314 (ХХIХ) Генеральної асамблеї ООН від 14 грудня 1974 року».

«Виходячи з цього, РНБО визначила за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, посилення загроз державній незалежності та територіальній цілісності України, – сказав О. Турчинов. – У зв’язку з цим Президенту запропоновано ввести воєнний стан в Україні строком на 60 діб».

У коментарі журналістам Секретар РНБО України О. Турчинов повідомив, що відповідне рішення Президента України повинна схвалити Верховна Рада України, яка має зібратися 26 листопада о 16:00 на позачергове засідання.

Нагадуємо: Крайові депутати ініціюють позачергову сесію Закарпатської облради

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...