В Україні вперше проведуть сільськогосподарський перепис

06.06.2020 20:07 145 0
В Україні вперше проведуть сільськогосподарський перепис
“В Україні ще жодного разу не було сільськогосподарського перепису."- Про це під час зустрічі з журналістами заявив голова Держкомстату Ігор Вернер У 2001 році у нас був Всеукраїнський перепис, в ході якого ми встановили точну кількість населення і його характеристики. На жаль, в сільському господарстві ми не маємо такої інформації. Йдеться про домогосподарства”, – зазначив Вернер.
За його словами, мета такого перепису – отримання інформації для прийняття управлінських рішень.
“Нам потрібно знати, яких тварин мають люди, які культури вирощують. Як дізнатися весь цей потенціал в сільському господарстві? Цей перепис робиться для прийняття обґрунтованих рішень, щоб було зрозуміло, куди потрібно вкладати гроші, що потрібно дотувати. Для побудови грамотної державної політики в визначених областях”, – підкреслив голова Держкомстату.

ДЖЕРЕЛО

Нагадуємо: Через припинення водопостачання питної води із водогону “Луг” у Полянській ОТГ, відбулася акція https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-zhyteliam-polianskoi-oth-rozdavaly-pytnu-butylovanu-vodu-foto/ Читайте також: На річці Тиса на території Угорщини течією зносить людину без ознак життя https://pershij.com.ua/znaishly-v-uhorshchyni-zakarpattsia-techiieiu-vidneslo-do-susidnoi-krainy/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...