Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Україні планують, для зменшення смертності на дорогах, запровадити систему Vizion Zero (ВІДЕО)

Ефективність досягається завдяки камерам, що відстежують швидкість

У понеділок, 1 жовтня, Київська адміністрація ознайомилася з досвідом Швеції, країни з найнижчою смертністю на дорогах, для того, щоб впровадити її систему Vizion Zero.

Нововведення запустять з метою зменшення до мінімуму смертельних результатів при дорожньо-транспортних пригодах та скорочення травмування учасників аварій. Про це повідомляється на офіційному сайті прес-служба КМДА.

“Шведська концепція вже була успішно впроваджена багатьма країнами світу. У самій Швеції за двадцять років кількість смертельних випадків при ДТП знизилося більш ніж у два рази. Ефективність досягається завдяки камерам, що відстежують швидкість. При цьому, на відміну від існуючих в Україні відеореєстраторів, вони влаштовані таким чином, що використовуються не для штрафування, а для застереження про перевищення швидкості”, – повідомили в прес-службі столичної мерії.

Довідка: Vision Zero – шведська програма з підвищення безпеки дорожнього руху та зниження смертності в ДТП. Програма була прийнята парламентом країни в жовтні 1997 року. Базовим принципом програми є неприпустимість дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками. Відзначається, що система Vision Zero зарекомендувала себе з найкращої сторони у всіх країнах, що впровадили її.

Експерти “ Vizion Zero” презентували свою роботу щодо безпеки дорожнього руху в Україні:

При цьому в Швеції відсоток смертності — 2,5 людини на 100 тисяч населення. В той час, як в Україні – майже вчетверо більше, 10,8 осіб на 100 тисяч. Аналогічно низькі показники смертності мають країни, що впровадили цю систему: Скандинавія, Польща, Чехія, Японія, Канада, США і Австралія.

Нагадуємо: Вантажівкам не варто їхати через Хуст (схема)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...