Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Україні наближається другий етап підвищення пенсії

Названо точну дату.

У Пенсійному фонді України повідомили, що у липні в Україні підвищується прожитковий мінімум. У зв’язку з цим, мінімальна пенсія збільшиться з 1497 до 1564 грн, а максимальна збільшиться з 14 тис. 970 грн до 15 тис. 640 грн.

Пенсійна реформа в Україні передбачає автоматичний перерахунок пенсії у зв’язку із зростанням інфляції – індексацію. В Україні було вперше проведено перерахунок у 2019 році. Підвищення пенсій у поточному році проходить у три етапи: перший – у березні, другий – у липні й третій – у грудні.

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що для 10,2 млн одержувачів пенсії в Україні було проведено індексування. Правда, перерахунок пенсії торкнувся не всіх. Мова йде про тих пенсіонерів, хто отримував їх по спеціальному законодавству. До цієї категорії належать прокурори, народні депутати та інші.

У Мінсоцполітики уточнили, що пенсію в березні не перерахували і тим пенсіонерам, які, незважаючи на достатній стаж, отримують мінімальні пенсії у зв’язку з тим, що у них були маленькі зарплати.

Також наголошується, що пенсії всім збільшували по-різному. Мінімальний розмір збільшення становить 100 гривень. Надбавку в 1000 гривень отримали 2,45 млн пенсіонерів.

Українські пенсіонери мають право змінити вид пенсійних виплат, і таким чином збільшити свій дохід. Для того, щоб з’ясувати доцільність переходу з одного виду пенсії на інший, необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України (ПФУ), яке займається пенсійними виплатами.

Нагадуємо, Закарпатців попередили про наближення ще одного небезпечного стихійного явища

Читайте також: На Закарпатті затримано викрадений автомобіль, який знаходився у міжнародному розшуку (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...