В Україні заборонили продаж домашнього молока та м’яса

19.09.2018 22:59 69 0
В Україні заборонили продаж домашнього молока та м’яса
Верховна Рада України прийняла законопроект, згідно з яким приватним особам забороняється продавати домашні м'ясо і молоко. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на merezha.co. Ініціатором проекту закону став Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Дані нововведення спровоковані вимогами ЄС щодо безпеки харчових продуктів. Заборона стосується продажу свинини, яловичини, птиці та кролятини, а також молока і молочних продуктів. Якщо в господарстві такі є, і селянин хоче продавати продукцію, він може зробити це тільки через фермерства. Експерти, що підтримують дану норму відзначають:
Заборона передбачає відповідальність виробника за свою продукцію
Продукт можна взяти з полиці і відстежити всі стадії його виготовлення, в тому числі знайти місце, де відбувався забій.
Закон, що забороняє подвірні забої, насправді був прийнятий кілька років тому. Але він весь час відкладається через те, що немає чіткої позиції держави щодо цього питання. Наприклад, до цих пір немає правил, як повинні бути облаштовані бійні.
У той же час, аграрії дуже скептично ставляться до законопроекту і відзначають, що тепер ринок буде переповнений м'ясом з антибіотиками. Зокрема, вони додають:
Ціни на м'ясо автоматично піднімуться - на кожному кілограмі фермер заробляє. А якщо м'ясо доведеться везти на спеціальну бійню, там доведеться більше платити за те, що твою тварина або птицю заб'ють. Все це входить в ціну, безкоштовно вже ніхто не працює . Читайте також: Потрійна ДТП у Виноградові: рятувальники повідомили деталі
 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...