В Україні хочуть ввести повний локдаун

15.03.2021 13:30 6152 0
В Україні хочуть ввести повний локдаун
Навесні в Україні можуть ввести локдаун. 15 березня відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп). На засіданні виступила заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк. Вона звернула увагу на зростання кількості випадків захворювання на COVID-19 і низькі темпи вакцинації.  
"Якщо подивитися на темпи третьої хвилі пандемії, то графіки, які зростають, наближаються до тих, коли в Україні в січні 2021 року було запроваджено жорсткий карантин. І все йде до того, що вже найближчим часом Уряду доведеться оголошувати повний локдаун", – заявила вона під час виступу.
  Олена Кондратюк особливу увагу звернула на необхідність проведення інформаційної кампанії щодо вакцинації. Також вона наголосила на необхідності кинути всі сили на боротьбу з пандемією.  
"Потрібно всі зусилля кинути на боротьбу з коронавірусом. Можливо, має бути окреме спільне засідання Уряду та Верховної Ради, або, можливо, більш ефективні механізми – це засідання Ради національної безпеки й оборони з цього питання", – додала віцеспікерка.
https://www.youtube.com/watch?v=nSTF0IpJVPc ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті COVID-19 забрав життя 9 пацієнтів: оновлена інформація Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...