В Україні через посуху під загрозою 50% зернових

07.06.2018 22:49 32 0
В Україні через посуху під загрозою 50% зернових
В Україні можуть загинути посіви зернових
Засуха в південних, центральних і східних областях України може призвести до втрати до 50% врожаю зернових. Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) у четвер, 7 червня.
Згідно з результатами проведеного опитування членів ВАР, найбільш постраждали пшениця і ячмінь у зв'язку з критично малою кількістю опадів протягом декількох місяців.
"Останній дощ у нашому районі пройшов два-три тижні тому. І то він був дуже слабким, промочив грунт не більше, ніж на два-три сантиметри. Це єдиний дощ, який був із зими", - поскаржився директор приватного агропромислового підприємства "Людмила" (Хмельницька обл.) Микола Гурський, слова якого наводяться в повідомленні.
За його словами, втрати його господарства по пшениці досягнуті до 30%, сої - близько 20%.
У той же час директор фермерського господарства Щедра Садиба-М (Хмельницька обл.) Олександр Бондар прогнозує, що якщо найближчим часом не пройдуть затяжні дощі, він може втратити близько 40% врожаю пшениці і 50% сої.
Директор ТОВ Терра (Дніпропетровська обл.) Олександр Дорошенко зазначив, що втрати врожаю на його підприємстві також можуть досягти 50%.
При цьому сільгоспвиробники зазначають, що точні суми збитків можна буде порахувати ближче до моменту збору врожаю.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...