В центрі Мукачева на набережній плазуни (ФОТО)

07.08.2018 20:21 29 0
В центрі Мукачева на набережній плазуни (ФОТО)
Для людини водяний вуж не становить небезпеки, оскільки не має отрути, не зважаючи на це  оскільки вони не мають характерних для звичайного вужа вушок їх плутають з отруйними зміями.  

Велика змія, завдовжки до 140 см, зазвичай довжина самців — до 80 см, самиць — до 1 м. Голова плоска, морда загострена. Забарвлення спини оливкового, оливково-сірого, оливково-зеленуватого або буруватого кольору з темними, розташованими приблизно в шахматному порядку плямами або вузькими темними поперечними смужками.  Інколи трапляються вужі зовсім без малюнка на тілі, або зовсім чорні. Жовтих “вушок” позаду голови, як у звичайного вужа, у водяного немає.

Протягом всього життя вони повязані з водоймами, поза якими зустрічаються вкрай рідко.

Заселяють не тільки прісні, а й сильнозасолені води. Прекрасно плавають, долаючи навіть стрімкі гірські потоки і можуть довгий час знаходитися під водою.

Притулком служать пустоти під каменями, нори гризунів, сухе сіно. Активні в світлий період доби, особливо зранку і ввечері, а на ніч виходять з води на берег. Основу раціону складає риба, також живиться жабами, іноді дрібними птахами та ссавцями. 

    Нагадаємо,  Невицьке бере участь у всеукраїнському конкурсі неймовірних (ВІДЕО)  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...