В середмісті Мукачева роми влаштували масштабні сміттєзвалища з непотребу серед житлового кварталу (ФОТО)

10.04.2019 12:37 163 0
В середмісті Мукачева роми влаштували масштабні сміттєзвалища з непотребу серед житлового кварталу (ФОТО)
Кричуща ситуація склалася в самому середмісті Мукачева у житловому кварталі по вулиці Берегівській 28. Тут, поміж приватної житлової забудови та багатоповерхівок, роми, довкола своїх осель, влаштували масштабні сміттєзвалища. Купи непотребу й сміття дедалі більше розростаються й вже перевищують навіть висоту людського зросту. Місцеві мешканці обурені ситуацією, що склалася поруч їх домівок, адже, від цієї нечистоплотності, антисанітарії та нехлюйства потерпають жителі трьох навколишніх багатоповерхівок. Річ у тім, що ромські сім’ї, які проживають по сусідству та мають вхід до своїх осель з іншого боку вулиці обнесли територію довкола своїх будинків хитким парканом та облаштували вихід на прибудинкову територію трьох багатоповерхівок по вулиці Берегівська 28(Б,В). Відтак, окрім того, що бруд розноситься по майданчикам, де граються діти та прибудинковій території, виникають і часті конфлікти з тутешніми жителями за участі малолітніх та дорослих ромів. Окрім того, як стало відомо сайту "ПЕРШИЙ.com.ua" мова йде не лишень про кричущу антисанітарію у середмісті Мукачева, а й про самозахоплення ромами земель комунальної власності. Ситуацію, що склалася нашому виданню прокоментував челен постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин Мукачівської міської ради Юрій Кравчук.
"У зв’язку з численними зверненнями та скаргами від місцевих мешканців, я звертався у Бюро техінвентаризації, де мені надали офіційні документи в яких чітко значиться запис "САМОЗАХОПЛЕННЯ". Більше того, роми, про яких йдеться, взагалі не мають приватизованої землі довкола своїх осель. Також зазначу, що про проблему, яка виникла на Берегівській 28 знає і міський голова. Про цю ситуацію та ряд інших щодо самозахоплення землі по місту раніше було озвучено депутатами, а мер, у свою чергу, зауважив про рішучі наміри боротися із подібним свавіллям. Тож, сподіваюся, найближчим часом це питання все ж буде вирішено", - зазначив у коментарі для сайту "ПЕРШИЙ.com.ua" Юрій Кравчук.
Водночас, тутешні мешканці зауважуть, що управи на згаданих ромів не можуть знайти вже роками.
"Це просто жах! Ми тут живемо вже наче в таборі. Їм не указ ні поліція, ні муніципали, ні  хто інший. Почуваються повністю безкарними і продовжують творити, що хочуть, повне свавілля і беззаконня. Цікаво, куди дивляться соціальні служби? У тому сміттєзвалищі, що вони влаштували живе купа дітей одне одного менше, брудні, ще й без нагляду тиняються по дворі навіть, вже коли давно стемніло... А що тут коїться, коли вони починають палити той непотріб і бруд - дихати нема чим, стоїть чорний дим і такий сморід, що словами не передати. Люди на поверсі в себе вдома не можуть вікна відкрити... Та й взагалі, вхід до їхніх домівок знаходиться на іншій стороні вулиці, вони самовільно зробили собі тут прохідний двір і відтоді ми не маємо спокою...",  - розповідають мешканці тутешніх багатоповерхівок.
Слід також зазначити, що хоча така ситуація триває вже не перший рік, в кращий бік у цьому мікрорайоні змін немає. Тутешні мешканці продовжують сподіватися, що міська влада та відповідні інстанції все ж втрутяться у ситуацію та наведуть лад зі свавіллям їхніх сусідів.

Теги: Роми
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...