В Офісі Президента України зайшла мова про введення надзвичайного стану в країні

08.04.2020 22:23 46 0
В Офісі Президента України зайшла мова про введення надзвичайного стану в країні
Пряма мова Тимошенка: "Така можливість (введення надзвичайного стану – УП) завжди є. Але ми ж дивимось на ситуацію, яка зараз є. Зараз введена надзвичайна ситуація. Станом на зараз ми вважаємо заходи, які вже введені, достатніми. Але ж все одно – ти виходиш на вихідних і бачиш, скільки людей гуляють в парку, розумієш? Тому ми усіх закликаємо до того, щоб вони знаходились вдома, менше гуляли та були завжди в масках".
Деталі: Він розповів, що введення надзвичайного стану проговорювали із президентом. Це може статися тоді, коли влада "без надзвичайного стану не зможе зупинити поширення коронавірусу".
Тимошенко пояснив, що надзвичайний стан – це заходи, які можуть допомагати контролювати ситуацію, а також те, щоб люди знаходилися вдома. У координаційних нарадах МОЗ разом із науковцями розробили декілька сценаріїв поширення коронавірусу. У них є оптимістичний, негативний і середній. В порівнянні з іншими країнами, Україна наразі йде по оптимістичному сценарію розвитку подій, запевнив Тимошенко.

Джерело

Нагадуємо, На Виноградівщині горів автомобіль: подробиці пожежі (ФОТО) Читайте також: Трагедія на Закарпатті: у річці виявили тіло людини Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...