В обласному клінічному онкодиспансері відбувся тестовий запуск нового медичного обладнання

24.10.2021 12:25 594 0
В обласному клінічному  онкодиспансері відбувся тестовий запуск нового медичного обладнання

Мова йде про запуск лінійного прискорювача, якого широко використовують у всьому світі в області променевої терапії та радіотерапії.

 

Про це повідомляють у Закарпатській ОДА.

З понеділка в закладі охорони здоров'я розпочнуться планові лікування на апараті. Їх проводитимуть в середньому за 25 сеансів тривалістю кілька хвилин. Та підготовка до опромінення триватиме довше, адже потрібно правильно розмітити поле роботи, локалізувати пухлину, захистити сусідні тканини від пошкодження, встановити дози та режим опромінення.

Як зазначають: облаштували бункер та встановили обладнання ще в серпні, відтак медичний персонал проходив кількаступеневі сертифікаційні навчання. Уже зараз усі роботи з калібрування та налаштування лінійного прискорювача завершені, тому фахівці розпочали клінічну експлуатацію апарата променевої терапії.

Також хочеться зауважити, що це перший в області лінійний прискорювач відповідає усім європейським стандартам, тому опромінювання на ньому вирізняється високою точністю й ефективністю.

Реконструювати приміщення, закупити та встановити апарат вдалося завдяки президентській ініціативі  «Велике будівництво».

 

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...