Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Іршавському районі задокументували факт надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу

Під час проведення обшуку  за ухвалою Іршавського районного суду у колишньому приміщенні торгового комплексу споживчого товариства у селі Кушниця правоохоронці виявили та вилучили вісім моніторів та п’ять  системних блоків, які незаконно використовувалися з метою здійснення гри.

Як інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області, правоохоронці Іршавського відділення поліції разом з представниками громадськості виявили та задокументували факт надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу  у селі Кушниця.

Поліцейські разом з представниками громадськості під час проведення відпрацювання  у населених пунктах Іршавського району  отримали інформацію  щодо надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу у селі Кушниця.

Також зазначається, що під час проведення обшуку  за ухвалою Іршавського районного суду у колишньому приміщенні торгового комплексу споживчого товариства у селі Кушниця правоохоронці виявили та вилучили вісім моніторів та п’ять  системних блоків, які незаконно використовувалися з метою здійснення гри. Вилучену апаратуру  направлено на експертизу.

“Саме завдяки співпраці з громадськістю було задокументовано даний факт протиправної діяльності та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Такі дії караються штрафом від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Правоохоронці й надалі будуть проводити заходи, спрямовані на виявлення та документування незаконного грального бізнесу на території району, – прокоментував начальник Іршавського відділення поліції майор Василь Негря.

Нагадуємо, На Закарпатті за останню добу горіли дві надвірні споруди та два обороги з сіном

Читайте також: День святої Катерини: покровительку жіночої долі вшановують сьогодні

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...