Ужгородці просять керівництво звернути увагу на недобудову, в якій живуть роми (фото)

16.05.2018 10:25 27 0
Ужгородці просять керівництво звернути увагу на недобудову, в якій живуть роми (фото)
Циганський табір оселився на недобудовах по вул.Ген.Свободи. (біля маг. Сільпо). Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка, Bohdan Andriyiv, якщо є власник цієї недобудови, потрібно терміново змусити його встановити огорожу! Табір і вдень, і вночі, тут робить безпорядки. Напиваються, б'ються, лаються. Постійні крики та сварки. Поліцію викликати вже немає сил. Це нічого не вирішує. Поруч сміттєві контейнери і навколо них вічний бардак. АВЕ не прибирає те, що не в контейнерах! ЖРЕР#8 теж неналежно прибирає прилеглу територію (вул.Ген.Свободи), в результаті різні кульочки, баночки та стаканчики/відходи з сміт. майданчика, вітром роздуває по вулиці, все сміття перед вікнами мешканців будинку по вул. Можайського, 18! Про справляння нужд табору - окрема тема! Це взагалі дурдом. Все під балкони мешканців будинку по вул. Можайського, 18.!!! Муніципали, де ви, коли потрібно за бардак штрафувати ЖРЕР? Чи лише до ОСББ у вас питання виникають? Де ви є, коли постійно табір бардаки робить? Чому керівництво ЖРЕРу не вживає заходів? Також, керівник того ж ЖРЕРу є депутатом УМР, і він нічого не робить зі своєї сторони, щоб хоч якось посприяти у вирішенні цих питань. Це кошмар! - йдеться у дописі користувача Andrianna Andrijivna
Водночас, жінка звертається до керівництва міста Ужгород та правоохоронців, щоб владнати ситуацію:
Прошу, керівництво міста та відділ муніципальної інспекції, відділ благоустрою, звернути увагу на цю територію! Зобов'яжіть власника недобудови встановити паркан! Це МІНІМУМ!!! Також, патрульну поліцію, прошу, частіше їздити цим шляхом, і звернути увагу на недобудови, де кочують, на даний момент, роми. Особливо ввечері!!!
Нагадаємо, В Ужгороді по місту гуляють бійцівські пси без намордників (ФОТО) Також повідомлялося про В Ужгороді в ромському таборі висить американський стяг – соцмережі (фото)  
Теги: Роми
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...