Ужгородський колектив Fire Life виступить на фестивалі циркового мистецтва у Польщі

28.07.2018 22:10 7 0
Ужгородський колектив Fire Life виступить на фестивалі циркового мистецтва у Польщі
" Навесні нам написав один з організаторів польського фестивалю та запропонував взяти участь. Виступи за кордоном – це завжди новий досвід та новий рівень для колективу. На європейських фестивалях можна повчитися і в артистів – відвідати їхні воркшопи, послухати історії зі сценічого життя, і в організаторів – подивитися на організаційний процес, як забезпечують комфортні умови для учасників та глядачів, як працюють з волонтерами тощо", – розповідає керівник Fire Life Ірина Мартин.
Весною відбувся 3-й фестиваль вогняного мистецтва та шоу-програм Fire Life Fest. Тоді команда презентувала свою нову програму "Young And Dangerous", -розповідає видання varosh.
– У нас не було жодних сумнівів щодо того, з якою програмою їхати у Польщу. Над "Young And Dangerous" ми працювали більше 6-ти місяців і дуже раді, що зможемо показати саме її, – каже Ірина.
Сьогодні дівчата активно готуються до вогняного виступу. Щоденні тренування, з яких 40-60 хвилин виділяється саме цій програмі. – За тиждень до поїздки буде ще декілька репетицій з вогнем. Ми з нетерпінням чекаємо цієї "вогняної" подорожі, – з розповідають у Fire Life. Нагадаємо, Історія про закарпатку, яка стала ворожкою
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...