Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Ужгородській прокуратурі вдалося відстояти права мешканців одного з місцевих гуртожитків

Триває час на апеляційне оскарження вказаного рішення суду, після спливу якого воно набере законної сили.

Як повідомляє Прес-служба прокуратури Закарпатської області, 15 квітня 2019 року Ужгородський міськрайонний суд підтримав послідовну і принципову позицію Ужгородської місцевої прокуратури, скасувавши незаконне рішення Ужгородської міської ради про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, внаслідок чого захищено права мешканців будинків по вул. Загорській на прибудинкову територію.

“У ході вивчення прийнятих Ужгородською  міською радою рішень на 28 сесії 7 скликання, встановлено, що рішенням від 30 жовтня 2018 року двом громадянам надано дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0180 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вулиці Загорській, 26 в місті Ужгороді з подальшою передачею її в оренду”, – інформує прес-служба.

У судовому засіданні прокурором доведено, що відведення земельної ділянки відбулось за рахунок території, на якій згідно діючого генерального плану міста Ужгорода, не дозволено будівництво таких комерційних об’єктів, а вказана територія згідно функціонального призначення відноситься до існуючою багатоквартирної житлової забудови.

Зазначається, що таким чином, підтримавши доводи прокурора про те, що розміщення на цій земельній ділянці об’єкту комерційного призначення не передбачене генеральним планом міста і надання дозволу на його розміщення без внесення і затвердження змін до генерального плану суперечить чинному законодавству України, судом скасоване незаконне рішення міської ради і попереджено її вибуття з власності територіальної громади міста Ужгорода.

Нагадуємо, Пожежа в Ужгороді: з незрозумілих причин раптово спалахнула автівка

Читайте також: Лається, жбурляє камінням з балкону, лізе на дах: неадекватна вечірка в Ужгороді?

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...