Ужгородка здобула срібло на змаганнях з бодібілдингу (ФОТО, ВІДЕО)

22.10.2018 08:49 203 0
Світові зірки бодібілдингу та фітнесу з’їхалися до Барселони (Іспанія), аби випробувати свої сили та позмагатися за першість. Відомо, що до участі в заході запрошуються лише кращі спортсмени з різних країн. Крім того, змагання є одними з серії турнірів «Arnold Classic Gran Pri». Позмагатися силами приїхали і представники України. За результатами Arnold Classic Europe, наша команда здобула у скарбничку перемог 11 перших місць, 4 других і 3 третіх! Однією з тих, хто привіз із Барселони почесну нагороду, стала й закарпатська спортсменка – абсолютна чемпіонка України з бодіфітнесу Юлія Гомбош-Лавриненко, яка посіла на змаганнях друге місце.
«У Барселоні ми були справжньою командою!», – відзначає чемпіонка.
Юлія Гомбош-Лавриненко виступала в категорії «Бодіфітнес» (до 163 см). Нагадаємо, бодіфітнес – це різновид бодібілдингу, де вся увага приділяється пропорційному та гармонійному розвитку тіла. Варто зазначити, що загалом у цій категорії змагалися 15 спортсменок. За сумою суддівських балів, саме ужгородка виборола срібну нагороду змагань, причому до «золота» забракло всього трьох балів.
«Це був мій перший міжнародний досвід і, напевно, найважча підготовка», – ділиться враженнями спортсменка і відзначає, що результатом задоволена. Крім того, висловлює вдячність за підтримку спортивному клубу Viper Gym, де працює, а також своєму тренеру Олександру Лапіну.
Наразі Юлія Гомбош-Лавриненко готується до участі в чемпіонаті світу, де виступатиме в двох категоріях – бодіфітнес (до 163 см) і парне позування. Тож бажаємо нових перемог! https://youtu.be/ZfN3PwOtfAA За інформацією інтернет видання: obolok Нагадуємо: 1 тур Ліги чемпіонів Закарпаття. Огляд матчів Читайте також: В Ужгороді вандали вже вкотре потрощили фотозону «Я люблю Ужгород» (ФОТО)